Mirko Duspara

Predizborni skup dr. Duspare okupio više od 1000 Brođanki i Brođana

Predizborni skup dr. Mirko Duspara

Predizborni skup nezavisnog kandidata za gradonačelnika Slavonskog Broda i nositelja kandidacijske liste grupe birača za Gradsko vijeće i Županijsku skupštinu– Mirka Duspare sinoć je okupila oko 1000 Brođanki i Brođana.

Svi oni došli su iskazati svoju potporu dr. Duspari kako bi i iduće četiri godine nastavio s radovima na razvoju Slavonskog Broda učinio naš grad još ljepšim i ugodnijim mjestom za život.

„U protekle četiri godine napravili smo puno toga, no ja svejedno nisam zadovoljan. Puno toga još treba popraviti, puno je projekata koje treba realizirati. Ja nisam jedan od onih kandidata koji se posljednja dva tjedna stalno pojavljuju na radiju i televiziji. Mislim da promidžba i obećanja danas više nisu na cijeni kod građana.

Iza mene i tima ljudi s kojima radim posljednjih osam godina su konkretni rezultati i to je nešto s čime ne možete manipulirati. Ili ste realizirali obećano ili niste. Nema trećeg.

U ovom mandatu postavio sam si zadatak da ću naš grad prijeći uzduž i poprijeko, svaku ulicu, kako bi čuo od svakog građana što ga muči, što bi trebalo promijeniti u našem gradu. Učinio sam to u posljednje četiri godine barem 50 puta. Čak i kada nismo realizirali nešto što smo ranije obećali izašao bi na teren da objasnim građanima zašto. To je dužnost gradonačelnika - da služi ljudima koji su mu ukazali povjerenje.

Istovremeno, cijelo vrijeme me nazivaju neprijateljem broj jedan ovoga grada. Mnogi me pitaju kako to izdržim. Rekao sam to puno puta- za ovaj grad se nikada neću umoriti. Volim naš grad i on zaslužuje da ga se voli i da se bori za njega. Svi mi imamo isti cilj – da nam Slavonski Brod postane još ljepše i ugodnije mjesto za život. Na tome sam, zahvaljujući Vašem povjerenju, radio posljednjih osam godina. Ukoliko mi svoje povjerenje ponovno ukažete u nedjelju 19. svibnja na izborima obećavam da ću to i dalje raditi.

U posljednjih nekoliko dana mogli ste na radiju čuti reklame u kojima me se blati. U Vaše poštanske sandučiće sigurno je stigao i materijal istog sadržaja. Znam jer su ga i meni dostavili na moju kućnu adresu. Na to mogu samo reći da se sada vidi tko igra prljavo i kome su osobni interesi prije interesa ovog grada i građana. Mi nismo nikoga vrijeđali i optuživali i nastojali smo u svakom trenutku kampanje biti fer i korektni.

Puno ljudi me pita zbog čega sam u ovoj kampanji miran, zbog čega ne napadam i ne svađam se, jer mnogi od ranije tvrde kako sam svađalica, arogantan, bahat i da sam posvađan sa svima. Mogu im samo reći; gospodo, građanima je sada jasno tko se svađa.

Građani najbolje znaju što im treba kako bi život u Slavonskom Brodu bio bolji i ugodniji. Zato ovim putem pozivam sve Brođanke i Brođane da u nedjelju 19. svibnja obavezno izađu na izbore jer im je to jedinstvena prilika da sami odluče o tome kako će Slavonski Brod izgledati u iduće četiri godine.

Vjerujem da ću uz pomoć građana u nedjelju ostvariti pobjedu u prvom krugu i osigurati stabilnu većinu u gradskom vijeću“- istaknuo je dr. Duspara u svom govoru.

Nakon što se obratio sudionicima predizbornog skupa dr. Duspara je predstavio i kandidate za zamjenike gradonačelnika g. Hrvoja Andrića i gđu. Teu Tomas- Teskeru, te ostale članove kandidacijske liste grupe birača za Gradsko vijeće.

Predizborni skup dr. Mirko Duspara Predizborni skup dr. Mirko Duspara Predizborni skup dr. Mirko Duspara Predizborni skup dr. Mirko Duspara
Predizborni skup dr. Mirko Duspara Predizborni skup dr. Mirko Duspara Predizborni skup dr. Mirko Duspara Predizborni skup dr. Mirko Duspara
Predizborni skup dr. Mirko Duspara Predizborni skup dr. Mirko Duspara Predizborni skup dr. Mirko Duspara Predizborni skup dr. Mirko Duspara
Predizborni skup dr. Mirko Duspara Predizborni skup dr. Mirko Duspara Predizborni skup dr. Mirko Duspara Predizborni skup dr. Mirko Duspara
Predizborni skup dr. Mirko Duspara Predizborni skup dr. Mirko Duspara Predizborni skup dr. Mirko Duspara Predizborni skup dr. Mirko Duspara

Nalazite se ovdje: Naslovnica Arhiva Predizborni skup dr. Duspare okupio više od 1000 Brođanki i Brođana

mt_ignore